EN | NL
"Wanneer u een privékopie maakt van auteursrechtelijk beschermd werk, dan zorgen wij ervoor dat de auteurs een vergoeding ontvangen"

Overzicht Contractanten

Op deze pagina vindt u een overzicht van alle actieve Contractanten van Stichting de Thuiskopie. Importeurs/fabrikanten van thuiskopieplichtige voorwerpen kunnen door een contract met Stichting de Thuiskopie af te sluiten op een eenvoudige manier aan hun wettelijke verplichting voldoen. Zonder contract geldt de wettelijke regeling, hier leest u hoe dat werkt. 

Voorwaarden Heffingsvrij leveren
(Door)leveren zonder Thuiskopievergoeding (heffingsvrij) is één van de voordelen van het sluiten van een contract met Stichting de Thuiskopie. Als Contractanten in onderstaande lijst zijn opgenomen kan hier niet automatisch uit worden afgeleid dat een Contractant akkoord gaat met een heffingsvrije levering. Heffingsvrij leveren is een keuze. Neem als leverancier altijd contact op met uw klant of deze zonder heffing wil inkopen en neem als klant altijd contact op met uw leverancier of deze inderdaad zonder heffing wil leveren.

Heffingsvrij leveren kan uitsluitend onder de volgende voorwaarden;

A) Heffingsvrije voorraad - Eigen import of Heffingsvrije inkoop
Indien het voorwerp onderdeel uitmaakt van de heffingsvrije voorraad van de verkopende Contractant. Dit kan alleen indien het voorwerp door de verkopende partij zelf is geïmporteerd/gefabriceerd of bij een andere partij heffingsvrij is ingekocht. Omgekeerd geldt; ingekocht inclusief thuiskopievergoeding, binnenlands doorverkopen aan contractanten/wederverkopers altijd inclusief thuiskopievergoeding.

B) Verklaring Heffingsvrij Leveren - Afspraak en Keuze
Indien het heffingsvrij doorleveren van voorwerpen door contractanten onderling is afgestemd / overeengekomen. Stichting de Thuiskopie adviseert haar contractanten in het kader van transparantie om een verklaring heffingsvrij leveren met elkaar schriftelijk overeen te komen. Stichting de Thuiskopie heeft hiertoe een verklaring heffingsvrij leveren opgesteld welke contractanten kunnen gebruiken (NL / ENG).

C) Aansprakelijkheid
Indien er onduidelijkheid bestaat over de juistheid van een heffingsvrije levering is de leverancier verantwoordelijk indien deze geen akkoord of verklaring van heffingsvrij leveren van haar afnemer kan overleggen aan Stichting de Thuiskopie.  

Contractanten die liever niet heffingsvrij willen inkopen in Nederland kunnen contact opnemen met de Stichting via thuiskopie@cedar.nl

Download Excel
Bedrijfsnaam Plaats KVK Nummer
TabletTraders.com/Inco Mobile BV HOOFDDORP 61455555
TAPES Amsterdam BV AMSTERDAM ZUIDOOST 70367809
Taurus Europe BV HOOFDDORP 34238689
Tech Data Nederland B.V. BODEGRAVEN 30128649
Tele Link B.V. NIEUWEGEIN 61055484
TeraByte BV KELPEN-OLER 52945855
The Mobile Trading B.V. BEVERWIJK 855413931
Tiger Concept B.V. WOERDEN 66930049
Topwell Holland Holding B.V. 'S-GRAVENHAGE 27169051
Total Telecom International B.V. DRONTEN 39080110
Trading4me ROOSENDAAL 66360080
Transcend Information Europe B.V. ROTTERDAM 24266292
Travel Retail Innovations BV ALMERE 39067205
Jouw gids naar een legaal en veilig aanbod aan digitale diensten